Krupka - Komáří Vížka 2009

24.05.09 4. závod - EXE JEANS SAL 2008 - Krupka - Komáří Vížka   silnice 
pořadíčíslokategorie M5,5 kmkat.časkm/hbodyodstup
1154Hejduk StandaFaktor bike team TepliceM300:19:1517,1OPEN00:00,0
21Jeřábek DavidEMS ELTECHTEAM KOLOKRÁMM190:19:2417,06000:09,0
336Procházka RadekCK KráloviceM190:19:3916,8OPEN00:24,0
4153Bečka RadekFaktor bike team TepliceM300:20:2616,2OPEN01:11,0
535Jerman JakubTJ Stadion LounyM190:20:3316,1OPEN01:18,0
6103Čapek PetrExejeans ChomutovM300:20:3916,05701:24,0
746Novotný PetrTJ Stadion LounyM190:21:0115,7OPEN01:46,0
8112Kresila MiroslavEXEJEANS ChomutovM300:21:3215,35502:17,0
9117Šupol MichalEMS ELTECHTEAM KOLOKRÁMM300:21:3315,35302:18,0
10134Vodička PetrVelosport Favorit BílinaM300:21:3415,35102:19,0
11123Šimek MartinCK ČMELDAM300:21:3515,35002:20,0
122Vágner JaroslavKL sport MostM190:22:0315,04902:48,0
1325Strolený PetrKL sport MostM190:22:1614,84803:01,0
1443Kadlec RudolfKPO PrahaM190:22:4614,5OPEN03:31,0
15155Vágner DanielFaktor bike team TepliceM300:22:5114,4OPEN03:36,0
16110Liška FilipExe Jeans ChomutovM300:22:5714,44703:42,0
17105Macháček JiříSK Trisport CykloMax Ústí n. L.M300:23:0614,34603:51,0
1841Skýba JiříSKP MostM190:23:0814,34503:53,0
19101Patera VáclavKL sport MostM300:23:1314,24403:58,0
2034Stránský OndřejTeam CubeM190:23:2014,14304:05,0
21106Šíp Zdislav TJ Sokol LibochoviceM300:23:2514,14204:10,0
22121Synek JaromírSKP MostM300:23:3814,04104:23,0
23104Runt PavelKEBEK BT ChomutovM300:23:4413,94004:29,0
245Černý MartinCK Floratex ChomutovM190:23:5513,83904:40,0
25111Konopka Gustav EXEJEANS ChomutovM300:24:0213,73804:47,0
26146Jiroušek JiříFaktor bike team TepliceM300:24:1913,63705:04,0
2727Kubáč MichalKOLOSHOP.CZ TEAMM190:24:4813,33605:33,0
28113Guse MichalFactor Bike Team TepliceM300:24:4913,33505:34,0
29109Pech MartinKL sport MostM300:25:0713,13405:52,0
3024Kunik DavidSabotage LitvínovM190:25:1313,13305:58,0
31148Benešovský MartinKolokrámek JirkovM300:25:3312,9OPEN06:18,0
3215Suchánek JaroslavCK Floratex ChomutovM190:29:4911,13210:34,0
3344Matthias LieberpříchozíM190:25:5412,7OPEN06:39,0
34107Töpfer JanVelosport Favorit BílinaM300:26:0012,73106:45,0
35149Kaďousek DanielSKC PečkyM300:26:1512,6OPEN07:00,0
36138Král JanEXE Jeans ChomutovM300:27:0712,23007:52,0
3729Troiak MilanM+S auto Ceská LípaM190:27:1312,12907:58,0
3826Rodanič Pavel Sabotage LitvínovM190:27:2912,02808:14,0
3932Tilcer DanielCK Floratex ChomutovM190:27:5211,82708:37,0
40108Kadlec RostislavVelosport Favorit BílinaM300:27:5711,82608:42,0
41144Karvay DrahomírFaktor bike team TepliceM300:27:5811,8OPEN08:43,0
4245Farkaš MarekTJ Lokomotiva BerounM190:28:1511,7OPEN09:00,0
437Podzimek MichalSport Centrum BouřňákM190:28:3111,62509:16,0
443Taud MarekCK Floratex ChomutovM190:28:5411,42409:39,0
4512Čermák OndřejSabotage LitvínovM190:28:5611,42309:41,0
4638Senkulič MiroslavTJ DNT KadaňM190:29:3111,22210:16,0
47156Matoušek MartinFaktor bike team TepliceM300:29:5311,0OPEN10:38,0
48126Wimmer PavelSKP MostM300:31:4410,42112:29,0
4928Hájek AntonínTJ ZP NOLA TepliceM190:32:1810,22013:03,0
50145Nejedlý RomanFaktor bike team TepliceM300:32:3310,1OPEN13:18,0
5119Smola PavelCK Floratex ChomutovM190:33:239,91914:08,0
52150Czervoniak JosefLounyM300:35:399,31816:24,0
53129Lukesle JiříKl sport MostM300:36:329,01717:17,0
5440Vondráček DavidSpastic HendicapM190:36:598,9OPEN17:44,0
5539Šejna RomanSpastic HendicapM190:37:258,8OPEN18:10,0
 142Jirka LubošSpastic HendicapM30DNF  
 37Endler FilipFaktor bike team TepliceM19DNF  
pořadíčíslokategorie M405,5 kmkat.časkm/hbodyodstup
1238Šinágl PetrCK Slavoj TerezínM400:19:3416,9OPEN00:00,0
2217Lukáš PetrM+S auto Ceská LípaM400:22:3414,66003:00,0
3215Prokeš PetrEXEJEANS ChomutovM400:23:1014,25703:36,0
4227Janouš PetrKC Pivovar VratislaviceM400:23:1514,2OPEN03:41,0
5241Linc DanielSALABA TEAMM400:23:5113,8OPEN04:17,0
6213Salaba IvanEMS Eltech Team KolokramM400:24:0513,75504:31,0
7201Havlíček FrantišekTJ Klášterec nad OhříM400:24:1613,65304:42,0
8209Dietrich PetrLoučná 956M400:24:4313,45105:09,0
9222Polan MiloslavSKP MostM400:24:5613,25005:22,0
10228Semerád JosefM+S auto Ceská LípaM400:25:3212,94905:58,0
11221Stránský MichalSlavia Karlovy VaryM400:25:5512,74806:21,0
12203Kott JiříKEBEK BT ChomutovM400:26:4812,34707:14,0
13216Hrbek MartinKebek BT ChomutovM400:26:4912,34607:15,0
14208Lüftner RomanVelosport Favorit BílinaM400:26:5612,34507:22,0
15220Jurča KarelKL sport MostM400:27:4711,94408:13,0
16239Fučík LadislavCK Slavoj TerezínM400:29:3511,2OPEN10:01,0
17225Soška AntonLitvínovM400:30:2310,94310:49,0
18210Hausl JanMOTO+KOLO LitvínovM400:30:4010,84211:06,0
19202Šidlo ZdeněkSKP MostM400:31:5910,34112:25,0
20218Vinkler JindřichTJ Sokol LibochoviceM400:33:0810,04013:34,0
21237Vitouch LubomírSlávia Karlovy VaryM400:36:489,0OPEN17:14,0
22212Albert RudyCK Floratex ChomutovM400:37:208,83917:46,0
pořadíčíslokategorie M505,5 kmkat.časkm/hbodyodstup
1301Huja OlegEXEJEANS ChomutovM500:24:2413,56000:00,0
2321Fabišovský LadislavCK KORUNA PRALINESM500:24:4013,45700:16,0
3305KRONICH JosefVelosport Favorit BílinaM500:24:4613,35500:22,0
4311Kopta Václav KEBEK BT ChomutovM500:25:2413,05301:00,0
5324Opolecký HynekpříchozíM500:25:5312,7OPEN01:29,0
6303Krejčí KarelEXE Jeans ChomutovM500:26:4212,45102:18,0
7314Kulhánek KarelLannutti TepliceM500:28:5011,45004:26,0
8315Rouča KarelEXEJEANS ChomutovM500:29:1011,34904:46,0
9319Vančura MiroslavCK Floratex ChomutovM500:30:0511,04805:41,0
10309Lebeda VladimírEXEJEANS ChomutovM500:30:3410,84706:10,0
11307Trkal MiroslavTJ DNT KadaňM500:34:379,54610:13,0
pořadíčíslokategorie M60+źeny5,5 kmkat.časkm/hbodyodstup
1413Hanousek JosefKL sport MostM60/Ž0:23:3914,06000:00,0
2426Mikulášková MartinaTJ Stadion LounyM60/Ž0:25:5912,7OPEN02:20,0
3406Hacaj OldřichKL sport MostM60/Ž0:27:0112,25703:22,0
4405Vrabec KarelCK Floratex ChomutovM60/Ž0:27:3012,05503:51,0
5404Svoboda JosefDNT KadaňM60/Ž0:28:4811,55305:09,0
6423Hamáčková KateřinaTri Star KučeraM60/Ž0:30:0910,95106:30,0
7409Michal PetrChomutovM60/Ž0:31:0810,65007:29,0
8403Martykán JiříTJ DNT KadaňM60/Ž0:32:1110,34908:32,0
9401Gýra FrantišekMoto+kolo litvínovM60/Ž0:32:4710,14809:08,0
10417Kučerová TamaraKL sport MostM60/Ž0:33:439,84710:04,0
11407Sládeček LadislavMoto+kolo litvínovM60/Ž0:33:449,84610:05,0
12427Vodseďálková IrenaGlassman TT TepliceM60/Ž0:33:529,7OPEN10:13,0
13425Müllerová MichaelaFaktor bike team TepliceM60/Ž0:35:079,4OPEN11:28,0
pořadíčíslokategorie Junioři5,5 kmkat.časkm/hbodyodstup
1508Blažej DavidKL Sport MostJ0:20:3616,06000:00,0
2516Hron JiříLokomotiva TPJ0:21:1815,55700:42,0
3518Moule KarelTJ Stadion LounyJ0:22:2714,75501:51,0
4507Malkovský MichalELEVEN-AGNESIJ0:22:2914,75301:53,0
5523Trojan PavelKUC Bike sport ÚstíJ0:23:0814,3OPEN02:32,0
6517Hajduk PavelCK Slavoj TerezínJ0:25:1513,1OPEN04:39,0
7510Laci RadekM+S auto Ceská LípaJ0:26:0912,65105:33,0
8504Tesař DanielCK Floratex ChomutovJ0:26:1412,65005:38,0
9519Libáňský OndřejFaktor bike team TepliceJ0:26:2612,5OPEN05:50,0
10503Válek FrederikCK Floratex ChomutovJ0:31:2810,54910:52,0
11524Benda MatějTJ Nola TepliceJ0:32:1210,2OPEN11:36,0
12506Stanko TomášKL sport Most J0:34:129,64813:36,0
pořadíčísloKategorie Žáci1 kmkat.časkm/hbodyodstup
1622Lacina JanTJ Stadion Louny*Žáci0:04:0814,56000:00,0
2638Kočí VojtěchCykloteam Ostrov*Žáci0:05:2011,35701:12,0
3639Kočová SimonaCykloteam Ostrov*Žáci0:05:3810,75501:30,0
4623Lacina MartinTJ Stadion Louny*Žáci0:05:4510,45301:37,0
 621Čížek jakubpříchozíŽáciDNF  
 620Koďousek ŠebestianSKC PečkyŽáciDNF