Závod do vrchu KRUPKA - KOMÁŘÍ VÍŽKA
2.ročník memoriálu Josefa Mareše
neděle 4. června 2006
pořadí příjmení jméno klub kat. čas km/h body odstup
kategorie A 5,5 km
1 Jeřábek David EMS-Eltech Team Děčín A 0:18:59 17,4 30 00:00,0
2 Procházka Pavel Slávie Praha A 0:19:02 17,3 OPEN 00:03,0
3 Skýba Jiří SKP Most A 0:19:31 16,9 27 00:32,0
4 Klepal Jiří EMS-Eltech Team Děčín A 0:20:15 16,3 25 01:16,0
5 Zbuzek Michal KC KOOPERATIVA SG A 0:20:21 16,2 23 01:22,0
6 Novota Jan M+S Minařík A 0:20:29 16,1 21 01:30,0
7 Kubáč Michal TTT Teplice A 0:20:32 16,1 20 01:33,0
8 Veverka Vlastimil KL sport Děčín A 0:21:12 15,6 OPEN 02:13,0
9 Krátký Luboš CK Cykloservis K A 0:21:16 15,5 19 02:17,0
10 Bureš jan TJ Slavoj Terezín A 0:21:26 15,4 OPEN 02:27,0
11 Válek Viktor SKP Most A 0:21:34 15,3 18 02:35,0
12 Vodička Petr TKX Teplice A 0:22:09 14,9 17 03:10,0
13 Volf Michal TJ Slavoj Terezín A 0:22:20 14,8 OPEN 03:21,0
14 Lisec Tomáš TJ Slavoj Terezín A 0:23:17 14,2 OPEN 04:18,0
15 Vágner Jaroslav AStrans KL sport Most A 0:23:24 14,1 16 04:25,0
16 Zoser Pavel M+S Minařík A 0:23:33 14 15 04:34,0
17 Veselý Pavel TTT Teplice A 0:23:45 13,9 OPEN 04:46,0
18 Slivoň Jiří EXEJEANS Chomutov B A 0:24:35 13,4 14 05:36,0
19 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina A 0:25:02 13,2 13 06:03,0
20 Podzimek Michal MUSICPHOTO.CZ Duchcov A 0:26:14 12,6 12 07:15,0
21 Václavík Antonín EXEJEANS Chomutov B A 0:28:58 11,4 11 09:59,0
22 Lieber Mateus Drážďany A 0:30:21 10,9 OPEN 11:22,0
kategorie B 5,5 km
1 Ježek Jiří Fiat Smažík B 0:19:09 17,2 30 00:00,0
2 Šinágl Petr TJ Slavoj Terezín B 0:19:23 17 OPEN 00:14,0
3 Čapek Petr AStrans KL sport Most B 0:20:05 16,4 27 00:56,0
4 Šupol Michal EMS-Eltech Team Děčín B 0:20:46 15,9 25 01:37,0
5 Patera Václav AStrans KL sport Most B 0:21:01 15,7 23 01:52,0
6 Rytych Martin EXEJEANS Chomutov A B 0:21:36 15,3 21 02:27,0
7 Pech Martin AStrans KL sport Most B 0:21:38 15,3 20 02:29,0
8 Kresila Miroslav EXEJEANS Chomutov B B 0:21:45 15,2 19 02:36,0
9 Liška Filip EXEJEANS Chomutov B B 0:21:42 15,2 18 02:33,0
10 Netík Ivo TTT Teplice B 0:21:55 15,1 17 02:46,0
11 Řimnáč Jan SKP Most B 0:22:27 14,7 16 03:18,0
12 Konopka Gustav EXEJEANS Chomutov A B 0:22:32 14,6 15 03:23,0
13 Prokeš Petr EXEJEANS Chomutov A B 0:22:38 14,6 14 03:29,0
14 Runt Jiří EXEJEANS Chomutov B B 0:24:00 13,8 13 04:51,0
15 Lutz Weber Drážďany B 0:24:26 13,5 OPEN 05:17,0
16 Macas Ladislav MOTO+KOLO Litvínov B 0:24:37 13,4 12 05:28,0
17 Hemala Marcel TTT Teplice B 0:24:40 13,4 11 05:31,0
18 Přibil Tomáš MTB Maraton team Kadaň B 0:24:57 13,2 10 05:48,0
19 Pošvanc Tomáš SKP Most B 0:25:32 12,9 9 06:23,0
20 Guse Michal Louny B 0:25:34 12,9 8 06:25,0
21 Král Jan EXEJEANS Chomutov B B 0:26:10 12,6 7 07:01,0
22 Vyhnálek Michal Velosport Favorit Bílina B 0:26:32 12,4 6 07:23,0
23 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina B 0:33:27 9,9 5 14:18,0
vzdal Runt Pavel EXEJEANS Chomutov B B x
vzdal Kůrka Pavel příchozí B x
kategorie C 5,5 km
1 Lukáš Petr SOS Praha C 0:22:00 15 30 00:00,0
2 Havlíček František TJ Klášterec C 0:22:16 14,8 27 00:16,0
3 Krummer Radek Slavie Karlovy Vary C 0:23:04 14,3 OPEN 01:04,0
4 Krejčí Karel EXEJEANS Chomutov A C 0:23:12 14,2 25 01:12,0
5 Polan Miloslav SKP Most C 0:23:20 14,1 23 01:20,0
6 Hennlich Petr EXEJEANS Chomutov A C 0:23:58 13,8 21 01:58,0
7 Hendrich Petr Krokodýl Most C 0:24:30 13,5 20 02:30,0
8 Boháček Petr AStrans KL sport Most C 0:24:32 13,5 19 02:32,0
9 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina C 0:24:41 13,4 18 02:41,0
10 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina C 0:25:49 12,8 17 03:49,0
11 Šajner Libor EXEJEANS Chomutov B C 0:26:34 12,4 16 04:34,0
12 Šídlo Zdeněk SKP Most C 0:26:44 12,3 15 04:44,0
13 Bouřil Miloslav Velosport Favorit Bílina C 0:27:11 12,1 14 05:11,0
14 Hofman Václav TTT Teplice C 0:28:11 11,7 13 06:11,0
15 Špalek Miroslav EXEJEANS Chomutov B C 0:29:24 11,2 12 07:24,0
Kategorie D 5,5 km
1 Huja Oleg EXEJEANS Chomutov A D 0:23:15 14,2 30 00:00,0
2 Hrubý Jaroslav AStrans KL sport Most D 0:24:11 13,6 27 00:56,0
3 Hanus Miroslav M+S Minařík D 0:25:04 13,2 25 01:49,0
4 Svoboda Josef TJ DNT SD D 0:26:14 12,6 23 02:59,0
5 Lebeda Vladimír EXEJEANS Chomutov B D 0:27:37 11,9 21 04:22,0
6 Hájek Petr KCR Roudnice n. L D 0:30:43 10,7 20 07:28,0
7 Beyr Luboš TTT Teplice D 0:32:32 10,1 19 09:17,0
Kategorie E 5,5 km
1 Novotná Martina TTT Teplice E 0:26:39 12,4 OPEN 00:00,0
2 Sandra Anete Drážďany E 0:27:38 11,9 OPEN 00:59,0
3 Hamáčková Kateřina TTT Teplice E 0:27:44 11,9 OPEN 01:05,0
4 Antonínová Alena EXEJEANS Chomutov B E 0:29:20 11,3 30 02:41,0
5 Michal Petr Chomutov E 0:29:34 11,2 27 02:55,0
6 Gýra František MOTO+KOLO Litvínov E 0:30:00 11 25 03:21,0
7 Misíková Lenka EMS-Eltech Team Děčín E 0:32:37 10,1 23 05:58,0
8 Chovanec Pavel SKP Most E 0:32:48 10,1 21 06:09,0
9 Prošková Iveta KCR Roudnice n. L E 0:33:42 9,8 20 07:03,0
10 Kratochvílová Monika MTB Maraton team Kadaň E 0:32:47 10,1 19 06:08,0
junioři, kadeti 5, 5 km
1 Endler Filip Cyklo Sport Ústí J 0:20:26 16,2 OPEN 00:00,0
2 Wolf Jan TJ Stadion Louny J 0:20:30 16,1 OPEN 00:04,0
3 Jerman Jakub TJ Stadion Louny Kad. 0:20:39 16 OPEN 00:13,0
4 Farkaš Marek TJ Stadion Louny J 0:21:01 15,7 OPEN 00:35,0
5 Krummer Radek TJ Slavie Karlovy Vary J 0:21:19 15,5 OPEN 00:53,0
6 Podaný Jiří AStrans KL sport Most Kad. 0:21:20 15,5 30 00:54,0
7 Fürst Roman TKX Teplice Kad. 0:21:58 15 OPEN 01:32,0
8 Chabr Jan EXEJEANS Chomutov A J 0:22:09 14,9 27 01:43,0
9 Kubáč Jan TTT Teplice J 0:22:17 14,8 OPEN 01:51,0
10 Hanus David TJ Stadion Louny Kad. 0:22:42 14,5 OPEN 02:16,0
11 Seifert David TTT Teplice Kad. 0:22:53 14,4 OPEN 02:27,0
12 Hanyk Karel EXEJEANS Chomutov B J 0:23:57 13,8 25 03:31,0
13 Skalický Ondřej TJ Stadion Louny J 0:24:21 13,6 OPEN 03:55,0
14 Havelka Tomáš TJ Beroun J 0:25:01 13,2 OPEN 04:35,0
15 Bodnárik Jakub EXEJEANS Chomutov B J 0:29:26 11,2 23 09:00,0
Žáci, nábor 1 km
1 Valeš Adam TTT Teplice* 0:04:19 13,9 30 00:00,0
1 Hostek Luboš TTT Teplice* 0:04:28 13,4 27 00:09,0
2 Kučerová Klára TTT Teplice* 0:04:58 12,1 25 00:39,0
1 Poloprudský Jakub ZŠ Krupka* nábor 0:11:38 5,2 23 07:19,0
Memoriál Josefa Mareše
celkové pořadí
1 Jeřábek David EMS-Eltech Team Děčín A 0:18:59
2 Procházka Pavel Slávie Praha A 0:19:02
3 Ježek Jiří Fiat Smažík B 0:19:09
4 Šinágl Petr TJ Slavoj Terezín B 0:19:23
5 Skýba Jiří SKP Most A 0:19:31
6 Čapek Petr AStrans KL sport Most B 0:20:05
7 Klepal Jiří EMS-Eltech Team Děčín A 0:20:15
8 Zbuzek Michal KC KOOPERATIVA SG A 0:20:21
9 Endler Filip Cyklo Sport Ústí J 0:20:26
10 Novota Jan M+S Minařík A 0:20:29
11 Wolf Jan TJ Stadion Louny J 0:20:30
12 Jerman Jakub TJ Stadion Louny Kad. 0:20:39
13 Šupol Michal EMS-Eltech Team Děčín B 0:20:46
14 Patera Václav AStrans KL sport Most B 0:21:01
15 Farkaš Marek TJ Stadion Louny J 0:21:01
16 Veverka Vlastimil KL sport Děčín A 0:21:12
17 Krátký Luboš CK Cykloservis K A 0:21:16
18 Krummer Radek TJ Slavie Karlovy Vary J 0:21:19
19 Podaný Jiří AStrans KL sport Most Kad. 0:21:20
20 Bureš jan TJ Slavoj Terezín A 0:21:26
21 Válek Viktor SKP Most A 0:21:34
22 Rytych Martin EXEJEANS Chomutov A B 0:21:36
23 Pech Martin AStrans KL sport Most B 0:21:38
24 Kresila Miroslav EXEJEANS Chomutov B B 0:21:45
25 Liška Filip EXEJEANS Chomutov B B 0:21:42
26 Netík Ivo TTT Teplice B 0:21:55
27 Fürst Roman TKX Teplice Kad. 0:21:58
28 Lukáš Petr SOS Praha C 0:22:00
29 Vodička Petr TKX Teplice A 0:22:09
30 Chabr Jan EXEJEANS Chomutov A J 0:22:09
31 Havlíček František TJ Klášterec C 0:22:16
32 Kubáč Jan TTT Teplice J 0:22:17
33 Volf Michal TJ Slavoj Terezín A 0:22:20