1. ročník memoriálu Josefa Mareše sobota 4.6.2005
    Krupka - Komáří Vížka silnice - závod do vrchu absolutní         Author KL sport Teplice Bike park Most Bohemie Nový Bor CK Cykloservis K CK Královice CK. LUCAS FRAMES Blšany Cyklo B+B Litvínov Cyklo B+B Prior Most Cyklosport Killinger Cyklosport Ústí Velosport Favorit Bílina EXEJEANS SPYDER Chomutov KL sport Děčín AStrans KL sport Most Krokodýl Most KÚC Bike sport Ústí M+S Minařík MOTO+KOLO Litvínov TKX Teplice SK Cyklo Limit Litvínov SKP Most Slávia SČE Děčín TJ Česká Kamenice TJ DNT SD TJ Klášterec TTT Teplice REGAL BIKE Teplice SK Kaznějov Kola Hnízdil Kadaň MTB maraton team Kadaň 0 0 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99
pořadí st.č. příjmení jméno klub kat. čas km/h     pořadí   151     0                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         čas !!!
muži   5,5 km startovalo 74   nedokončil   1      
1 160 Šinágl Petr Lovochemie Lovosice B 0:19:11 17,2       94 nedokončil  1    
2 85 Trunschka Tomáš Selle Italia A 0:20:08 16,4          
3 42 Veverka Vlastimil KL sport Děčín A 0:20:18 16,3          
4 33 Čapek Petr AStrans KL sport Most A 0:20:48 15,9          
5 75 Volf Michal Lovochemie Lovosice A 0:21:03 15,7          
6 1 Kubáč Michal TTT Teplice A 0:21:06 15,6          
7 4 Vodička Petr TKX Teplice A 0:21:06 15,6          
8 147 Netík Ivo TTT Teplice B 0:21:11 15,6          
9 55 Slivoň Jiří EXEJEANS SPYDER Chomutov A 0:21:13 15,6          
10 104 Valeš Jan M+S Minařík B 0:21:30 15,3          
11 32 Válek Viktor Most A 0:21:34 15,3          
12 57 Zbuzek Michal KC Kooperativa MTB Liberec A 0:21:34 15,3          
13 10 Rytych Martin EXEJEANS SPYDER Chomutov A 0:21:36 15,3          
14 102 Štěch Martin CK Cykloservis K B 0:21:54 15,1          
15 152 Konopka Gustav EXEJEANS SPYDER Chomutov B 0:22:04 15,0          
16 204 Adamec Petr EXEJEANS SPYDER Chomutov C 0:22:07 14,9          
17 334 Killinger Ludvík Cyklosport Killinger D 0:22:10 14,9          
18 151 Liška Filip EXEJEANS SPYDER Chomutov B 0:22:12 14,9          
19 130 Macháček Jiří TTT Teplice B 0:22:15 14,8          
20 116 Pech Martin AStrans KL sport Most B 0:22:32 14,6          
21 129 Macas Ladislav EXEJEANS SPYDER Chomutov B 0:22:33 14,6          
22 35 Klepal Jiří Trisport Cyklomax Ústí A 0:22:34 14,6          
23 108 Hemala Marcel TTT Teplice B 0:22:38 14,6          
24 23 Koutník Jakub AStrans KL sport Most A 0:22:52 14,4          
25 109 Jerman Petr Author KL Sport Teplice B 0:22:54 14,4          
26 335 Juráň Karel Author KL sport Teplice D 0:22:58 14,4          
27 21 Ferenc Tomáš TJ DNT SD A 0:22:59 14,4    
28 79 Bureš Jan CK Slavoj Terezín A 0:23:00 14,3    
29 114 Urbášek David Cyklo B+B Litvínov B 0:23:05 14,3    
30 90 Horst Ondřej KC Kooperativa MTB Liberec A 0:23:06 14,3    
31 202 Havlíček František TJ Klášterec C 0:23:12 14,2    
32 11 Vážanský Jan K 3 - ALTON Litvínov A 0:23:19 14,2    
33 50 Killinger Ludvík Cyklosport Killinger A 0:23:29 14,1    
34 9 Vágner Jaroslav AStrans KL sport Most A 0:23:29 14,1    
35 86 Netolický Zbyněk KC Kooperativa MTB Liberec A 0:23:33 14,0    
36 107 Prokeš Petr EXEJEANS SPYDER Chomutov B 0:23:35 14,0    
37 111 Tichý Jaromír AStrans KL sport Most B 0:23:43 13,9    
38 308 Huja Oleg  EXEJEANS SPYDER Chomutov D 0:23:46 13,9    
39 301 Kasal Jiří KÚC Bike sport Ústí D 0:23:50 13,8    
40 302 Hanousek Josef Author KL sport Teplice D 0:24:00 13,8    
41 137 Prokeš Dušan TJ DNT SD B 0:24:05 13,7    
42 101 Patera Václav AStrans KL sport Most B 0:24:06 13,7    
43 201 Krejčí Karel  EXEJEANS SPYDER Chomutov C 0:24:11 13,6    
44 25 Runt Jiří EXEJEANS SPYDER Chomutov A 0:24:26 13,5    
45 131 Nejedlý David M+S Minařík B 0:24:28 13,5    
46 330 Hanus Miroslav M+S Minařík D 0:24:30 13,5    
47 205 Kronich Josef Velosport Favorit Bílina C 0:24:55 13,2    
48 309 Hrubý Jaroslav AStrans KL sport Most D 0:24:58 13,2    
49 37 Bubeník Tomáš TJ DNT SD A 0:25:02 13,2    
50 87 Henke Svatopluk CK Slavoj Terezín A 0:25:22 13,0    
51 209 Lüftner Roman Velosport Favorit Bílina C 0:25:37 12,9    
52 115 Kadlec Rostislav Velosport Favorit Bílina B 0:25:42 12,8    
53 13 Töpfer Jan Velosport Favorit Bílina A 0:26:03 12,7    
54 88 Harvánek Lukáš Lovochemie Lovosice A 0:26:10 12,6    
55 120 Vaníček Martin SK HÚK Most B 0:26:13 12,6    
56 113 Gutek Ondřej SKP Most B 0:26:17 12,6    
57 20 Tesař Daniel TJ DNT SD A 0:26:18 12,5    
58 28 Jeřábek Ivo Slavia SČE Děčín A 0:26:25 12,5    
59 216 Šajner Libor  EXEJEANS SPYDER Chomutov C 0:26:35 12,4    
60 304 Kulhánek Karel REGAL BIKE Teplice D 0:26:38 12,4    
61 124 Benešovský Martin EXEJEANS SPYDER Chomutov B 0:26:43 12,4    
62 214 Šídlo Zdeněk SKP Most C 0:26:45 12,3    
63 415 Jerman Petr ing. Author KL sport Teplice E 0:26:48 12,3    
64 329 Lebeda Vladimír Kola Hnízdil Kadaň D 0:27:42 11,9    
65 232 Hofman Václav TTT Teplice C 0:27:56 11,8    
66 17 Pošvanc Tomáš SKP Most A 0:28:06 11,7    
67 224 Hausl Jan MOTO+KOLO Litvínov C 0:28:28 11,6    
68 213 Vančura Miroslav EXEJEANS SPYDER Chomutov C 0:29:29 11,2    
69 14 Kanta Tomáš Velosport Favorit Bílina A 0:29:30 11,2    
70 249 Průcha Fratišek JK Hnízdil C 0:30:30 10,8    
71 337 Helmat Eckhard FSV Furstenau D 0:30:56 10,7    
72 411 Gýra František MOTO+KOLO Litvínov E 0:31:20 10,5    
73 217 Pondělíček Jiří Velosport Favorit Bílina C 0:31:24 10,5    
vzdal 89 Havlín Petr příchozí A x      
Junioři   5,5 km startovalo 12   nedokončilo   0
1 534 Endler Filip TTT Teplice J 0:21:04 15,7    
2 535 Fus Tomáš Stadion Louny J 0:21:30 15,3    
3 520 Růžička Tomáš M+S Minařík J 0:22:08 14,9    
4 507 Šenk Ondřej TTT Teplice J 0:22:10 14,9    
5 537 Skalický Ondřej TTT Teplice J 0:23:01 14,3    
6 538 Loula Petr Stadion Louny J 0:23:32 14,0    
7 539 Podaný Jiří AStrans KL sport Most J 0:24:44 13,3    
8 501 Chabr Jan EXEJEANS SPYDER Chomutov J 0:25:12 13,1    
9 540 Jirmus Vojtěch CK Slavoj Terezín J 0:25:42 12,8    
10 541 Smetana Matrtin CK Slavoj Terezín J 0:26:38 12,4    
11 543 Sobotka Jiří TTT Teplice J 0:27:21 12,1    
12 523 Kozák Tomáš TTT Teplice J 0:29:13 11,3    
Kadeti   5,5 km startovalo 7 nedokončilo  0
1 536 Jerman Jakub Stadion Louny K 0:22:32 14,6    
2 524 Kubáč Jan TTT Teplice K 0:23:46 13,9    
3 516 Hamáček Adam TTT Teplice K 0:26:22 12,5    
4 542 Gruncl Jan TTT Teplice K 0:27:14 12,1    
5 402 Misiková Lenka KL sport Děčín ženy 0:28:28 11,6    
6 417 Novotná Martina TTT Teplice ženy 0:29:23 11,2    
8 544 Kadlec Viktor CK Slavoj Terezín K 0:30:25 10,8    
7 418 Kučerová Michala TTT Teplice ženy 0:34:28 9,6    
Žáci starší     startovalo 8 nedokončilo  0
1 1 Drbohlav Jan KERDA Liberec 0:03:56      
2 2 Pěnka Martin CK Slavoj Terezín 0:04:05      
3 3 Moule Karel Stadion Louny 0:04:12      
4 4 Seifert David TTT Teplice 0:04:16      
5 5 Hostek Lubomír TTT Teplice 0:04:31      
6 6 Kuruc Martin TTT Teplice 0:04:41      
7 7 Rišlink Patrik TTT Teplice 0:04:46      
8 8 Hamáčková Kateřina TTT Teplice 0:04:49      
Žáci mladší     startovalo 4 nedokončilo  0
1 1 Nipl Vojtěch TKX Teplice 0:04:00      
2 2 Záleská Lucie Konoca LUKAS 0:04:08      
3 3 Valeš Adam TKX Teplice 0:04:15      
4 4 Sabau David TTT Teplice 0:05:42      
Nábor     startovalo 1 nedokončilo  0
1 1 Vlasák Luboš TTT Teplice n 0:05:12