5. ročník Běhu na Komárku   -  Krupka  neděle  22.5.2011  
délka 5,5 km  převýšení 507 m
pořadatel : BK BĚKODO při TJ Loko Teplice + AK Krupka při TJ Krupka
ve spolupráci s TOPTEN Teplice
CP kat čas  Jméno RN  Oddíl do 39 40-49 50-59 60 + Ž34 Ž 35+ Pr. 1 km PS TBP
1 A 0:26:40 Štochl Jan 1992 TJ Lokomotiva Teplice 1           0:04:51 5 15
2 A 0:27:27 Vytlačil Stanislav 1990 AK Most 2           0:04:59 3 12
3 C 0:29:40 Kirsch Petr 1956 AK Most     1       0:05:24 5 15
4 A 0:30:28 Haupt Andreas 1974 Kopflegr Sport ( SRN) 3           0:05:32 1 10
5 A 0:30:48 Augusta Filip 1990 Patokryje 4           0:05:36 1 8
6 C 0:31:46 Matěcha Míra st. 1955 TJ Hvězda Trnovany     2       0:05:47 3 12
7 A 0:31:50 Stehlík Rudolf 1977 H.O. Tisá 5           0:05:47 1 7
8 B 0:31:58 Zouhar Filip 1970 Glassman TT Teplice   1         0:05:49 3 15
9 A 0:32:03 Elischer Radan 1987 FHS UK Praha 6           0:05:50 1 6
10 A 0:32:17 Beránek Jan 1988 Louka u Litvínova 7           0:05:52 1 5
11 B 0:32:33 Kůrka Libor 1971 BK Louny   2         0:05:55 1 12
12 A 0:32:51 Bartoš Jan 1974 Lamači skal Teplice 8           0:05:58 2 4
13 A 0:33:51 Maršík Ondřej 1988 Rock co rock. 9           0:06:09 1 3
14 B 0:34:05 Patera Miroslav 1963 BK Louny   3         0:06:12 2 10
15 A 0:34:12 Kaiser Jan 1977 KAISER TÝM Jeníkov 10           0:06:13 2 2
16 A 0:34:18 Novakovský Jan 1973 AK Duchcov 11           0:06:14 1 1
17 B 0:34:21 Jarolímek Jan 1971 SPONA Teplice   4         0:06:15 4 8
18 B 0:34:34 Watzke Petr 1966 Teplice   5         0:06:17 1 7
19 B 0:34:36 Tvrzník Jan 1969 AK Krupka   6         0:06:17 3 6
20 A 0:34:47 Marek Jiří 1981 SPONA Teplice 12           0:06:19 2 1
21 D 0:35:01 Varchola Milan 1951 CUPRUM Povrly       1     0:06:22 1 15
22 A 0:35:12 Janák Michal 1976 SPONA Teplice 13           0:06:24 2 1
23 C 0:35:54 Tyl Petr 1954 BK Louny     3       0:06:32 1 10
24 F 0:36:09 Vápeníková Jana 1964 Ústí - Brná           1 0:06:34 2 15
25 A 0:37:01 Mareš Ladislav 1989 TJ Autoškoda Mladá Boleslav 14           0:06:44 5 1
26 A 0:37:19 Olšer Tomáš 1972 AK Duchcov 15           0:06:47 3 1
27 A 0:37:22 Heřmáněk Jan 1990 Tralalala 16           0:06:48 1 1
28 A 0:37:51 Bláha Jan 1980 SPONA Teplice 17           0:06:53 1 1
29 D 0:38:28 Vorlíček Rudolf 1947 BK BĚKODO Teplice       2     0:07:00 5 12
30 A 0:38:35 Kubáč Jan 1989 TOPTEN Teplice 18           0:07:01 1 1
31 B 0:38:46 Molcar Miroslav 1964 BK BĚKODO Teplice   7         0:07:03 1 5
32 C 0:39:30 Dlouhý Vladimír 1960 Dlouháni Roudnice/Labem     4       0:07:11 1 8
33 F 0:39:35 Fílová Jana 1975 Duchcov           2 0:07:12 1 12
34 E 0:39:45 Stehlíková Martina 1977 Ústí nad Labem         1   0:07:14 1 15
35 A 0:40:13 Farda Petr 1973 SPONA Teplice 19           0:07:19 5 1
36 F 0:40:45 Kořínková Marta 1964 Dubí           3 0:07:25 1 10
37 E 0:41:05 Stehlíková Jana 1980 Adolfov         2   0:07:28 1 12
38 B 0:41:07 Beránek Miroslav 1965 Louka u Litvínova   8         0:07:29 1 4
39 F 0:41:10 Molcarová Jana 1973 BK BĚKODO Teplice           4 0:07:29 1 8
40 A 0:41:11 Špalek Jiří 1990 Děčín 20           0:07:29 1 1
41 E 0:41:36 Kantová Olga 1979 SPONA Teplice         3   0:07:34 2 10
42 B 0:42:10 Kroh Jindřich 1966 Nepomyšl   9         0:07:40 1 3
43 B 0:42:19 Mareš Ladislav st. 1966 TJ Autoškoda Mladá Boleslav   10         0:07:42 1 2
44 A 0:43:00 Kvasňa Michal 1979 Krupka 21           0:07:49 3 1
45 A 0:43:18 Václavek Martin 1993 Most 22           0:07:52 1 1
46 D 0:43:28 Benedikt Miroslav 1949 SPONA Teplice       3     0:07:54 3 10
47 A 0:43:53 Bartoš Ladislav + kočárek 1972 Lamači skal Teplice 23           0:07:59 2 1
48 F 0:43:54 Holková Andrea 1976 SPONA Teplice           5 0:07:59 1 7
49 B 0:45:02 Richter Martin 1967 SPONA Teplice   11         0:08:11 3 1
50 D 0:45:44 Stracený Milan 1949 BK BĚKODO Teplice       4     0:08:19 5 8
51 D 0:48:18 Anděl Miroslav 1942 DNT Kadaň       5     0:08:47 2 7
52 F 0:49:20 Lédlová Naděžda 1948 SPONA Teplice           6 0:08:58 1 6
53 F 0:50:56 Richterová Martina 1972 SPONA Teplice           7 0:09:16 2 5
54 F 0:52:24 Bučilová Michala 1976 SPONA Teplice           8 0:09:32 1 4
PS počet startů v 5 ročnících TBP body do běžeckého poháru
A muži do 39 let D muži 60 a více let
B muži 40 - 49 let E ženy do 34 let
C muži 50 - 59 let F ženy 35 a více let