3. ročník běhu na Komárku – neděle 24.5.2009

 

 

CP

PK

 Jméno

RN

čas

kat

 Oddíl

Pr. 1

1

1

Hamr Jan

1986

0:25:37

A

Dukla Liberec

0:04:39

2

1

Poduška Josef

1962

0:26:35

B

Maratonklub Kladno

0:04:50

3

2

Štochl Jan

1980

0:27:18

A

TJ Loko  Teplice - LB

0:04:58

4

3

Vytlačil Stanislav

1985

0:27:31

A

AK Most

0:05:00

5

1

Bauckmann Míra

1957

0:28:03

C

TJ Krupka

0:05:06

6

2

Šmíd Petr

1969

0:28:09

B

Loučná

0:05:07

7

4

Matěcha Miroslav

1982

0:28:13

A

TJ Hvězda Trnovany

0:05:08

8

2

Kirsch Petr

1956

0:28:42

C

AK Most

0:05:13

9

5

Zouhar Filip

1970

0:29:32

A

Glassman TT Teplice

0:05:22

10

3

Malý Jiří

1954

0:29:39

C

AC Česká Lípa

0:05:23

11

4

Gombita Josef

1958

0:29:48

C

Loučná

0:05:25

12

3

Laibl Aleš

1964

0:30:08

B

BK BĚKODO

0:05:29

13

6

Prchlík Josef

1977

0:30:35

A

Slavoj Terezín

0:05:34

14

7

Hamr Jiří

1996

0:31:27

A

TJ Loko  Teplice - LB

0:05:43

15

5

Kacíř Zdeněk

1956

0:31:32

C

Loučná

0:05:44

16

4

Harald Sheu

1969

0:31:46

B

Praha

0:05:47

17

5

Staroselský Konstantin

1962

0:31:50

B

Teplice

0:05:47

18

8

Vlček Jiří

1973

0:32:07

A

Povrly

0:05:50

19

9

Řízek Marek

1972

0:32:44

A

Maraton Děčín

0:05:57

20

6

Vorlíček Petr

1968

0:33:30

B

BK BĚKODO Teplice

0:06:05

21

7

Sova Jaroslav

1960

0:34:11

B

USK Ústí nad Labem

0:06:13

22

10

Mareš Ladislav

1990

0:34:23

A

TJ Auto Škoda MB

0:06:15

23

1

Nový Milan

1949

0:34:53

D

BK BĚKODO Teplice

0:06:21

24

11

Zeman Tomáš

1978

0:35:15

A

Atletika Písek

0:06:25

25

6

Voda Jan

1959

0:35:26

C

SŠT Most

0:06:27

26

8

Tvrzník Jan

1969

0:35:33

B

 

0:06:28

27

12

Oppelt Michal

1983

0:36:18

A

 

0:06:36

28

13

Majer Pavel

1976

0:36:24

A

SPONA Teplice

0:06:37

29

14

Jarolímek Jan

1971

0:36:37

A

Teplice

0:06:39

30

9

Richter Martin

1967

0:37:23

B

SPONA Teplice

0:06:48

31

1

Zemanová Dagmar

1977

0:37:30

E

Atletika Písek

0:06:49

32

1

Vrátná Alena

1965

0:38:04

F

For G

0:06:55

33

15

Dycka Petr

1982

0:38:20

A

 

0:06:58

34

2

Škramlíková Jana

1986

0:38:28

E

SPONA Teplice

0:07:00

35

16

Farda Petr

1973

0:39:33

A

SPONA Teplice

0:07:11

36

2

Vorlíček Rudolf

1947

0:40:25

D

BK BĚKODOTeplice

0:07:21

37

3

Fardová Lenka

1979

0:40:26

E

SPONA Teplice

0:07:21

38

3

Olah Dušan

1948

0:41:22

D

Glassman TT Teplice

0:07:31

39

4

Benedikt Míra

1949

0:43:22

D

SPONA Teplice

0:07:53

40

5

Šatalík Stanislav

1948

0:44:02

D

BK BĚKODO Teplice

0:08:00

41

2

Richterová Martina

1972

0:46:00

F

SPONA Teplice

0:08:22

42

4

Koucká Martina

1979

0:46:17

E

USK Ústí nad Labem

0:08:25

43

6

Kittl Alois

1937

0:47:59

D

TJ Lokomotiv Teplice

0:08:43

44

7

Stracený Milan

1949

0:51:38

D

BK BĚKODO Teplice

0:09:23