Výsledková listina - celkové pořadí
1. ročník Běhu Na Komárku   -  Krupka  3.6.2007
pořadatel : ZŠ+MŠ Teplická, Krupka - AK Krupka - BK  BĚKODO TEPLICE
ve spolupráci s cylistickým oddílem TOP TEN TEAM Teplice
  M do 39 M 40-49 M 50 a v  ženy  
délka tratě 5,5 km     převýšení 517 m  
Poř. kat čas jméno nar. oddíl A B C D pr. 1 km ztráta na 1
1 A 0:24:50 Jan Hamr 1986 Dukla Liberec 1       0:04:31 0:00:00
2 B 0:27:31 Miroslav Veselý 1963 Glassman TT Teplice   1     0:05:00 0:02:41
3 C 0:27:43 Petr Kirsch 1956 AC Most     1   0:05:02 0:02:53
4 A 0:28:20 Miroslav Matěcha 1982 TJ Hvězda Trnovany 2       0:05:09 0:03:30
5 A 0:28:36 Jan Štochl 1992 Lokomotiva Teplice 3       0:05:12 0:03:46
6 A 0:28:57 Josef Prchlík 1977 CK Slavoj Terezín 4       0:05:16 0:04:07
7 B 0:28:58 Jan Štochl 1966 Lokomotiva Teplice   2     0:05:16 0:04:08
8 B 0:29:12 Vladimír Růžička 1962 Ústí nad Labem   3     0:05:19 0:04:22
9 B 0:29:22 Josef Gombita 1958 Most   4     0:05:20 0:04:32
10 C 0:29:23 Jiří Malý 1953 AC Česká Lípa     2   0:05:21 0:04:33
11 C 0:30:37 Miroslav Matěcha 1955 TJ Hvězda Trnovany     3   0:05:34 0:05:47
12 A 0:31:17 Petr Vorlíček 1968 BK BĚKODO Teplice 5       0:05:41 0:06:27
13 A 0:32:03 Tomáš Janík 1968 Knínice 6       0:05:50 0:07:13
14 A 0:32:58 Daniel Tudor 1967 Kadaň 7       0:06:00 0:08:08
15 A 0:33:14 Milan Herman 1968 BK BĚKODO Teplice 8       0:06:03 0:08:24
16 A 0:33:56 Miroslav Šulc 1984   9       0:06:10 0:09:06
17 C 0:33:58 Milan Nový 1949 BK BĚKODO Teplice     4   0:06:11 0:09:08
18 D 0:34:44 Alena Vrátná 1965 Tj Lokomotiva Teplice       1 0:06:19 0:09:54
19 A 0:34:46 Václav Karásek 1982 BK BĚKODO Teplice 10       0:06:19 0:09:56
20 A 0:35:47 Ladislav Mareš 1989 TJ Auto Škoda MB 11       0:06:30 0:10:57
21 C 0:37:55 Rudolf Vorlíček 1947 BK BĚKODO Teplice     5   0:06:54 0:13:05
22 C 0:39:01 Milan Stracený 1949 BK BĚKODO Teplice     6   0:07:06 0:14:11
23 A 0:40:26 René Klimt 1972   12       0:07:21 0:15:36
24 C 0:42:08 Dušan Olah 1948 Glassman TT Teplice     7   0:07:40 0:17:18
25 A 0:43:22 Miroslav Lachman 1983 ZŠ při BGB  13       0:07:53 0:18:32
26 A 0:43:23 Petr Farda 1973   14       0:07:53 0:18:33
27 D 0:45:01 Martina Koucká 1979 USK VŠEM Ústí nad Labem       2 0:08:11 0:20:11